reportáže, svatby, potréty, prezentace, propagace

„Nejlepší snímky jsou ty,
které si zachovají svoji sílu a vliv v průběhu let,
bez ohledu na to, kolikrát si je prohlídneme“

Anne Geddes


Ahoj,

jmenuji se Marcel Kunz a jsem fotograf na plný úvazek a dělám práci, která mě neskutečně baví. Jsem především fotoreportér, ale fotím i svateby, portréty a podklady pro propagaci.
Další informace o mně

Máte-li otázky, dotazy a přání napiště mi a rád s Vámi vše podstatné prodiskutuji.

Marcel Kunz
fotograf
 

Fotoreportáž

patří k mým nejoblíběnějším žánrum. Věnuji se ji bezmála třicet let. Když jsme šli na fotovýlet fotit krajinu, všichni přinesli snímky krajin a já fotoreportáž. Prostě si nemohu pomoct.

Zlatý kahanec

Portrét

Fotoportrét potěší jako dárek

k narozeninám, vánocům nebo i jen tak něco pro radost.

Černobílá vs barevná fotografie

V čem se vlastně liší a jaké mají uplatnění?

Černobílá fotografie

Jsme zvyklí vnímat svět barevně, ale často nám unikají detaily, které černobílá fotografie odhaluje. Černobílá fotografie dovoluje soustředit se více na zachycovaný moment, ve kterém je důležitá emoce. Lépe je možno využít kompozice a přirozených linií, které směřují ke konkrétní věci. Jednodušeji se dostaneme pod povrch a snadněji uvádeme do příběhu. Proto většina dokumentární fotografie volí tuto formu.

MajDay, extrémní běh

Barevná fotografie

Na rozdíl od černobílé fotografie, kde se můžeme soustředit pouze na kompozici, musíme v barevné fotografii dávat pozor právě na samotnou „barevnost“ snímku. V barevném zobrazení dochází oproti černobílé fotografii k vzájemnému psychologickému působení barev. A právě tuto barevnost můžeme použít k snadnější orientaci v obrazu. Aby byla barva „koukatelná“, musí být v obrazu opravdu funkční.

Beskydská laťka

Country Třinec, spolek

je projekt který běží již 2350 dní. Vznikl 12.11.2012 za účelem propagace country hudby a aktivit s tímto spojených na třinec ku. Mám zde na starosti média, webové stránky, foto, video. Dnes to již bude více jak stovka akcí, mnoho foto a video dokumentace.

Svatba je příběh o emocích

Svatby fotím formou reportáže s předem promyšleným scénářem, ono to ani jinak nejde. Jednak na nic nezapomenete, můžete se předem připravit na změny scény a zapojit starostu nebo i svatebčany pro hladký průběh nafocení svatebního dne bez oboustranného stresu.

Svatba je příběh o emocích

Prezentace, propagace

Vidím hudbu okem fotografa což je pro mně výhoda. Nepostavím se pod pódium abych zběsile necvakal tisíce snímků ale počkám si na tu správnou chvíli kdy zmáčknout spoušť.

Přebaly na hudební CD

Kompletní návrh, nafocení a zpracování podkladů pro tisk přebalů na CD. Mohu vytisknout, ale ze zkušenosti vím, že to zajišťuji samotné firmy při výrobě CD.

Bannery, plachty, plakáty

Kompletní návrh, nafocení a zpracování podkladů pro tisk. Dodám hotové, natištěné.

Foto dokumentace

koncertů, festivalů a dalších kulturních a společenských akcí.

Magdon - přebal na CD

MMP - plakát

Magdon - přebal na CD

Magdon - banner 2x1m

Fotoobraz na zdi

Velkoformátovou fotografií se zabývám již dlouho a osvědčily se mi dva výrobní procesy fotoobrazů.

Fotoobraz na bavlně

Tisk na bavlněný FineART papír který už sám o sobě vypadá luxusně. Fotoobraz je následně nalepený na speciální lehkou desku a opatřen háčkem pro zavěšení. Nebo je možné jej přimo vložit do klasického obrazového rámu.

Fotoobraz s ochranou povrchu

Tisk s následnou laminací matnou jemnozrnou antireflexní fólii která plně nahrazuje antireflexní sklo a co se týče antireflexe, tak jej i předčí. Navíc se jedná o voduvzdornou ochranu, takže pokud povrch postřikáte vodou, stačí jej pouze setřít hadrou.

Kalkulačka ceny tisku pro zákazníky kteří si u mně objednali fotoslužby a mají již přípravu v ceně, tj svatba, potrét, reportáž, prezentace, propagace. Pro ostatní dle dohody.

Tisk na bavlněný papír a vsazeni do dřevěného rámečku

Tisk s laminaci matnou jemnozrnou antireflexní fólii

Chcete se na něco zeptat?

volejte +420 603 786 534

nebo mi napište

...
tel: +420 603 786 534
© Marcel Kunz Software - 2019.04